Az Instagramon új őrület tombol a hírességek körében, aminek a címkéje a #TBT hashtag azaz “Throwback Thursday”, magyarra lefordítva “Nosztalgia Csütörtök”. A mozgalomnak mára már több, mint 200 millió résztvevője van. Minden héten a hírességek nosztalgikus fotókat osztanak meg saját magukról, ahol megjelölik a #TBT-t. Ehhez a mozgalomhoz rengeteg híresség csatlakozott, akik elkezdték felkutatni régi képeiket a családi fotóalbumokból, majd feltölteni az Instagramra.

Ő egy egyszerű, kis Barbadosi lányka, vagyis Rihanna.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

Heidi Klum már 9 évesen kísérletezett a megjelenésével.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Heidi Klum (@heidiklum) által megosztott bejegyzés,

Justin Bieber – aki millió női szívet hódított meg megjelenésével és hangjával.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

Anne Hathaway 12 évesen – elég vicces, hogy a labdarúgó csapatban 12 volt a mez száma.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Anne Hathaway (@annehathaway) által megosztott bejegyzés,

A fiatal Enrique Iglesias, szinte rá sem lehet ismerni.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) által megosztott bejegyzés,

Dwayne “The Rock” Johnson idősebbnek és komolyabbnak tűnik fiatalon, mint most.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

therock (@therock) által megosztott bejegyzés,

Miley Cyrus, már akkor különleges volt.

Justin Timberlake gyerekként az iskolai baseball csapatban játszott.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Justin Timberlake (@justintimberlake) által megosztott bejegyzés,

A fiatal Catherine Zeta-Jones, egy iskolai tabló fotózáson.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) által megosztott bejegyzés,

Úgy tűnik, hogy Jessica Alba nem sokat változott az évek múlásával.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Jessica Alba (@jessicaalba) által megosztott bejegyzés,

Amanda Seyfried imádnivaló annak ellenére, hogy tejfogai itt-ott hiányoznak.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Amanda Seyfried (@mingey) által megosztott bejegyzés,

Adele mosolya ugyanolyan szép volt tejfogakkal is, mint most normálissal.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Adele (@adele) által megosztott bejegyzés,

Kate Winslet reklámarca volt egy reggeli kukoricapehelynek.

Joseph Gordon-Levitt drámai megjelenése már itt érezhető.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Joseph Gordon-Levitt (@hitrecordjoe) által megosztott bejegyzés,

Chloë Grace Moretz már akkor “Hófehérkén” nagyon bájos és aranyos volt, mint most.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) által megosztott bejegyzés,

Kendall Jenner, mikor még kisiskolás volt.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kendall (@kendalljenner) által megosztott bejegyzés,

Kim Kardashian kezdettől fogva megtalálta a megfelelő szöget a fotózásokra.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

Az imádnivaló Hilary Duff és cuki mosolya.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Hilary Duff (@hilaryduff) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés
MEGOSZTÁS
Előző bejegyzésÍme, 3 igazság a császármetszéssel szülő édesanyákról, amiről az egész világnak tudnia kell!
Következő bejegyzésEz a 30 kép bemutatja, milyen drasztikus különbség van bizonyos nemzetiségű gyermekek játékgyűjteménye között!