2025 március. 15 szombat.
KezdőlapÉletmódElege lett! Ezért akart végezni magával a megvakított kemecsei édesanya

Elege lett! Ezért akart végezni magával a megvakított kemecsei édesanya

- Hirdetés -

Öngyilkosságot kísérelt meg a megvakított kemecsei édesanya!

Tönkrement az élete annak a nőnek, akit volt párja brutálisan megvert és mindkét szemét kinyomta. Lakatos Gabriella önmagát hibáztatja szerettei nehézségeiért, ezért múlt héten begyógyszerezte magát. A nő életét a testvére mentette meg.

- Hirdetés -

Lakatos Gabriella egykor Gy. Attilával járt, ám kapcsolatuk kudarcba fulladt. A férfi nem akart szakítani, ezért elrabolta a nőt. Gabriella megszökött és feljelentést tett. A férfi megpróbálta rávenni, hogy vonja vissza a vallomást, de Gabriella nem akarta. Erre Attila bedühödött és mindét szemére megvakította a nőt.

Testvére azóta gondozza a lányt.

A testvérem egy egész üvegcse gyógyszert bevett, de szerencsére ezt észrevette az édesanyánk, így meg tudtam menteni Gabica életét – nyilatkozta a Borsnak Róbert, Gabriella bátyja.

- Hirdetés -

Mit gondoltok? Írjátok meg a véleményeteket kommentben!

Népszerű bejegyzések